Europos onkologinių pacientų koalicija (ECPC) pradėjo apklausą „ES valstybių narių atsako į COVID-19 pandemiją ir vėžio susiejimas“ siekdama stebėti onkologinių pacientų, pasveikusių onkologinių pacientų arba onkologiniais pacientais besirūpinančių asmenų patirtį visoje ES. Kviečiame sudalyvauti ir pasidalyti savo patirtimi!

Apklausa pateikiama visomis ES kalbomis. Spustelėję šią nuorodą, būsite nukreipti tiesiai į apklausos ekraną, kurio viršutiniame dešiniajame kampe galėsite pasirinkti pageidaujamą kalbą (žr. paveikslėlį apačioje)

 

Koks šios apklausos tikslas?

Mūsų pagrindinis tikslas – nustatyti sąsają tarp COVID-19 poveikio onkologiniams pacientams ir jų gydymo Europoje. Naudodamiesi gauta informacija, galėsime susidaryti išsamų ir platų vaizdą apie tai, kokį poveikį patyrė onkologiniai pacientai šios pandemijos metu, ir galėsime toliau padėti onkologiniams pacientams tokiais precedento neturinčiais laikais, kaip kad dabartinės pandemijos laikotarpis. Turėdami šią informaciją, mes savo ruožtu galime:

• diskutuoti su politiką formuojančiais asmenimis ir paraginti juos užtikrinti kokybiškas ir lygiavertes gydymo galimybes onkologiniams pacientams visose šalyse bet kokiomis aplinkybėmis.
• sužinoti, kaip pablogėjusi sveikatos priežiūra koreliuos su pablogėjusiais gydymo rezultatais ir išaugusiu mirtingumu ateinančiais metais.
• numatyti ir nustatyti naujas propagavimo, politikos ir tyrimų temas

Su mums patikėta informacija elgsimės visiškai konfidencialiai – analizuosime ją kaip statistinius duomenis ir besąlygiškai gerbsime jūsų anonimiškumą.

Kiek laiko trunka apklausa?

Apklausa užtruks 15 minučių.

Jau sudalyvavau apklausoje. Kaip galėčiau dar padėti?

Dėkojame, kad atsakėte į apklausos klausimus! Jūs galite mums padėti platinti apklausą pasidalydami ja socialiniuose tinkluose arba dalydamiesi mūsų skelbimais apie apklausas platformoje „Twitter“. Taip pat pasidalykite apklausa su draugais ir artimaisiais, nes mes tikimės sulaukti kuo įvairesniais onkologiniais susirgimais sergančių pacientų, gydomų COVID-19 pandemijos metu, atsakymų, todėl kuo daugiau žmonių pasieksime, tuo geriau. Raginame jus pasirinkti savo kalbą iš pasiekiamų vertimų dešiniajame ekrano kampe esančiame išplečiamajame meniu ir platinti apklausą pageidaujama kalba. Jei turite klausimų, kreipkitės el. pašto adresu paulina.gono@ecpc.org. Norime jums iš anksto padėkoti už tai, kad dalyvaujate apklausoje ir ją platinate. Laukiame jūsų atsakymų.

Kas patvirtino šią apklausą?

Apklausą peržiūrėjo ECPC mokslinio komiteto nariai: Londono higienos ir tropinių ligų gydymo mokyklos Vėžio epidemiologijos skyriaus docentė Dr. Claudia Allemani ir Belfasto Karalienės universiteto Medicinos, sveikatos ir gyvybės mokslų fakulteto Trancliacinės vėžio genomikos katedros Prof. Markas Lawleris. Taip pat dėkojame prie apklausos prisidėjusiai „Breakthrough Cancer Research“ centro mokslinei darbuotojai Francesei Drummond ir Tarptautinės vėžio tyrimų agentūros (IARC) Vėžio priežiūros skyriaus pavaduotojai Dr. Isabellei Soerjomataram.

Apie Europos onkologinių pacientų koaliciją

Europos onkologinių pacientų koalicija (ECPC) – onkologinių pacientų balsas Europoje. Daugiau kaip 450 narių turinti ECPC yra didžiausia Europoje onkologinius pacientus vienijanti asociacija, apimanti visas 28 ES valstybes nares ir daugelį Europos ir ne Europos šalių. ECPC atstovauja pacientams, sergantiems visų rūšių onkologiniais susirgimais – nuo rečiausių iki dažniausių.